Hakkımızda

Koç Net Akademi Eğitim Merkezi

    Uzaktan eğitim, iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekandan bağımsız olarak bireylerin 7/24 eğitim almalarını sağlamaktır. Artan yoğun iş temposu, maddi zorluklar, seyahat engeli ve kısıtlı zaman dan kaynaklı kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur.

    Yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, eğitim kurumlarına ulaşma engeli olanların, mesai saatleri dışında alacakları eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişimine zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan dolayı vakit ayıramayan bireylerin, yada bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursları ile imkan sunmaktayız.

    Uzaktan eğitim kurslarında kursiyerlerimiz, eğitim materyallerine 7/24 erişebilir ve istenildiği sayıda tekrar edilebilirler. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkanı bulmaktadır.

    Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışı ile bireylerin yaşam boyu eğitim sürecine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak istiyorsanız uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. İşte bu andan itibaren Koç Net Akademi Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.

Koç Net Akademi Eğitim Merkezi, 2017 yılında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. 2 yıldır eğitim dünyasın da ayakta kalmayı başarabilmiş ve yüzlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Eğitim sistemine bilgisayar, tablet yada telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilirsiniz.

 

Koç Net Akademi Olarak Önceliklerimiz

  • Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi
  • Dürüstlük
  • Güvenlik ve Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Birliği
  • İnovasyon

 

Misyonumuz;

Koç Net Akademi, toplumun gereksinim duyduğu kaliteli ve idealist eğitime sahip bireyleri ülkemize kazandırmak, dünya da ki  gelişmeleri takip ederek nitelikli bireyler yetiştirmeye devam etmektir. Eğitimleri uzaktan eğitim sistemi ile, çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

 

Vizyonumuz;

Koç Net Akademi, değişen eğitim ve sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider uzaktan eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Koç Net Akademi, eğitim kadrosu ve yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanları ile, Türkiye’de uzaktan eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.

 

Uzman Kadromuz

 

HALİL İBRAHİM CAN
EĞİTİMLER GENEL KOORDİNATÖRÜ
ASLI KOÇ
KURUCU MÜDÜR
AYŞE ER
UZMAN EĞİTİM DANIŞMANI
TANJU EKİNCİ
UZMAN YÖNETİCİ
SIDIKA RABİA YILMAZ
PROFESYONEL YAŞAM KOÇU
SEMA KILIÇ
UZM. PSİKOLOG DANIŞMAN
OĞUZ SAYGIN
KİŞİSEL GELİŞİM VE NLP UZMANI
MUSA CEYLAN
AİLE DANIŞMANI
MURAT İDİN
PSİKOLOJİK DANIŞMAN
MUHAMMED GÖKÇE
DANIŞMAN
HATİCE ARSLAN
UZMAN ÇOCUK VE AİLE PSİKOLOĞU
HALİL ÖZGEN
AİLE VE BİREYSEL DANIŞMAN
FERİDE BİRİNCİ
EĞİTİM DANIŞMANI
FAZİLET EDA YILMAZ
KURUM DANIŞMANI VE EĞİTMEN
ESRA ÖZDEMİR KIRICI
UZM. PSİKOLOG DANIŞMAN
EROL ÖZER
HEKİM, AİLE DANIŞMANI
ELİF PEHLİVAN
UZM. PSİKOLOG DANIŞMAN
DURMUŞ ALİ YILMAZ
YAŞAM KOÇU
DERYA SEYDİOĞLU
AİLE DANIŞMANI VE CİNSEL TERAPİST
DERYA OĞUZ
HUKUK DANIŞMANI
DEMET BOZOK
UZM. PSİKOLOG DANIŞMAN
AYSEL ERVAN
STRATEJİK YÖNETİM
HÜSEYİN ÖZDEMİR
EĞİTİM VE AİLE DANIŞMANI
AYGÜL BAHAR YILMAZ
UZMAN PSİKOLOJİK DANIŞMAN