Hakkımızda

Koç Net Akademi Eğitim Merkezi

kurumumuz kariyer poliklinigi markasidir

Uzaktan eğitim, iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekandan bağımsız olarak bireylerin
7/24 eğitim almalarını sağlamaktır. Artan yoğun iş temposu, maddi zorluklar, seyahat engeli ve kısıtlı zaman dan kaynaklı kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur.

    Yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, eğitim kurumlarına ulaşma engeli olanların, mesai saatleri dışında alacakları eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişimine zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan dolayı vakit ayıramayan bireylerin, yada bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursları ile imkan sunmaktayız.

    Uzaktan eğitim kurslarında kursiyerlerimiz, eğitim materyallerine 7/24 erişebilir ve istenildiği sayıda tekrar edilebilirler. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkanı bulmaktadır.

    Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışı ile bireylerin yaşam boyu eğitim sürecine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak istiyorsanız uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. İşte bu andan itibaren Koç Net Akademi Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.

Koç Net Akademi Eğitim Merkezi, 2017 yılında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. 2 yıldır eğitim dünyasın da ayakta kalmayı başarabilmiş ve yüzlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Eğitim sistemine bilgisayar, tablet yada telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilirsiniz.

 

Koç Net Akademi Olarak Önceliklerimiz

  • Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi
  • Dürüstlük
  • Güvenlik ve Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Birliği
  • İnovasyon

 

Misyonumuz;

Koç Net Akademi, toplumun gereksinim duyduğu kaliteli ve idealist eğitime sahip bireyleri ülkemize kazandırmak, dünya da ki  gelişmeleri takip ederek nitelikli bireyler yetiştirmeye devam etmektir. Eğitimleri uzaktan eğitim sistemi ile, çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

 

Vizyonumuz;

Koç Net Akademi, değişen eğitim ve sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider uzaktan eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Koç Net Akademi, eğitim kadrosu ve yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanları ile, Türkiye’de uzaktan eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.

 

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0