Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Kimler Başvuru Yapabilir ? Yorum Yap

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi, farklı yetkinlikleri kazanmak ve tecrübe etmek ile birlikte, mevcut yetkinlikleri de geliştirmek için hazırlanan eğitim metodudur. Bu eğitimi diğer eğitimlerden ayıran en önemli özellik, oyun ve oyuncaklar yardımı ile öğrenen bir eğitim modeli olmasıdır. 

Eğitimin oyun ve oyuncaklar ile yapılması, yetkinlikleri kazanırken eğlenmenize, hayal kurmanıza, strateji geliştirmenize, yaratıcı düşünmenize, olaylara eleştirel bakmanıza yardımcı olacaktır. Genel de eğitim denildiği zaman farkında olmadan sıkılacağını ve öğrendiklerini çabuk unutacağımızı düşünürüz. Ancak bu model ile bunun tam tersine çok kalıcı ve unutulmayacak bir eğitim alma imkanına sahip olursunuz.

Koç Net Akademi olarak sizlere bu eğitimde toplamda 72 adet akıl zeka oyunları öğretmek ile birlikte, satın aldığınız eğitim videolarını 3 ay boyunca izleme imkanı bulacaksınız. Bu şekilde anlamadığınız ve unuttuğunuz bir eğitim olursa tekrar izleme ve tecrübe etme şansına sahip olacaksınız.

Peki Akıl Zeka Oyunları Eğitimine Kimler Katılabilir ? Bu eğitime, anne ve babalardan tutun, çocuk doktorlarına, meb de çalışan öğretmenlerden tutun, akıl zeka oyunları atölyesi açmak isteyenlere, okul öncesi okullarda eğitmenlik yapmak isteyenler den tutun, çocuklar ile iletişimde olan herkes katılabilir. 

Çünkü bu eğitim ile çocukları daha iyi anlayabilecek, onların beklentilerini daha iyi karşılayabilecek, daha doğru yönlendirebilecek yetkinliğe sahip olacaksınız. Eğitimin sonunda Üniversite onaylı sertifika sahibi olacaksınız.

Bu eğitime katılmak için hemen bizlere 0530 354 96 66 telefondan ulaşabilir, yada aşağıda yer alan linkten satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz…

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Sertifikası

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0