hızlı okuma eğitimi sertifikası

Meb Onaylı Hızlı Okuma Sertifikası Yorum Yap

Akıl bir dakikada yüzlerce işlem yapabilir ve yüzlerce kelimeyi yorumlayabilir. Ancak gözlerimiz bir dakika içinde çok sınırlı sayıda kelimeyi görebilir. Hızlı okuma eğitimi sayesinde göz hızı arttırılır ve akla yakınlaştırılır. Sıradan bir okuyucunun okuduğu sözcük sayısını iki katına çıkarma sürecini ifade eder. Daha genel olarak, gözlerimiz zihnimiz kadar hızlı değildir. Meb Onaylı  Hızlı Okuma Sertifikası ile birlikte öğrencilerinize tam da bunu kazandırma eğitimini alacaksınız.

HIZLI OKUMANIN FAYDALARI NELERDİR?

  • Yorulmadan hızlıca öğrenme,
  • Zamanı etkili kullanma,
  • Beynin ilişki kurma becerisini geliştirme,
  • Okumanın keyifli hale gelmesi,
  • Okunanın daha iyi anlanması, akılda tutulması ve hatırlanması,
  • Sözcük hazinenizin ve bilgi birikiminizin artması gibi ihtiyaçlarınıza göre daha birçok farklı faydalar sağlar.

Kolayca okuma hızını 3 katına ve anlama yüzdesini %90’a yükseltebilirsiniz. Bunları sınavlarınızda, okul hayatınızda ve kariyerinizde kullanarak hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı okumayı öğrenen öğrencileriniz sınavlarda zaman sorunu yaşamadan daha başarılı olacaklardır. Başarılarında yeni bir imzanız olacak. Öğrencilerinizin bir adım daha öne geçmesini sağlayacaksınız. Rekabetçi çalışma hayatında, çalışanların algılarını, öğrenmelerini, konsantrasyonlarını, konsantrasyon davranışlarını geliştirmeleri, bilgilerini sürekli ve sürekli yenilemeleri çok önemlidir. Bir yöneticinin günde 2 saat mail, doküman, not, evrak, rapor okuduğunu biliyor muydunuz? Bu sürenin en aza indirilmesiyle verimliliğin ve emeğin kuruma katkısı tartışılmazdır.

Meb Onaylı Hızlı Okuma Sertifikası ile eğitiminizi tamamlayarak eğitmenlik unvanını alabilirsiniz. Böylece Meb’de egzersiz açma şansınız olacaktır. Aynı zamanda özel kurumlarda da eğitmen olarak görev alabileceksiniz. Kişisel gelişimizi de desteklediği için sizleri başarıya götürecek bir programdır.

Hızlı Okuma Eğitimimiz üniversite ve e devlet onaylı bir programdır. Uzaktan eğitim ile tamamlayacağınız bu program size bir meslek dalı olacaktır. Rahatlıkla tamalayacağınız uzaktan eğitiminiz ile elde edeceğiniz sertifikanız tüm kamu ve özel kuruluşlarında geçerlidir.

Meb Onaylı Hızlı Okuma Sertifikası bazı derneklerden onaylı olarak alınabileceği gibi bazı vakıf ve devlet üniversitelerinden onaylı olarak da alınabilmektedir. En iyi ve en uygun Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi’ni ise Koç Net Akademi sizlere sunmaktadır. Vakıf ve Anlaşmalı Üniversite onaylı sertifikalarımız ve online eğitimlerle desteklediğimiz eğitim programlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında kullanabileceğiniz  Meb Onaylı Hızlı Okuma  Sertifikası için bizlere ulaşabilirsiniz.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Meb Onaylı Hızlı Okuma  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara... 0530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitimi Sertifikası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0