Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenlik Eğitimi Nedir? Yorum Yap

Günümüz artık teknoloji çağı haline gelmiştir, teknolojinin gün geçtikçe hızla gelişmesi ile insanlarımız ve çocuklarımız gününün çoğu kısmını tablet, televizyon yada telefon başında geçirmeye başlamıştır. Tabii ki teknolojinin bu denli hayatımızda var olmasının dez avantajları da oldukça fazladır. Gerekli ve dozunda kullanım dışında teknoloji zamanımızı boşa harcamamıza ve dikkat odak konsantrasyon gibi problemleri de beraberinde getirmektedir. Bu durumdan ise en çok çocuklarımız etkilenmektedir. Bu etkilenme sadece sosyal hayatını değil, eğitim hayatı da dahil olmak üzere ciddi boyutta olmaktadır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimimiz tam da bu noktada devreye girmektedir. Çocuklarımızın zamanlarını doğru ve kazanımı yüksek kullanabilmelerini için geliştirilen bu oyunlarımızın her biri beynin farklı bir noktasına hitap etmektedir. Beynin sağ ve sol bölümünü geliştirmeye yönelik olan oyunlarımız ile çocuklarımız zamanlarını doğru bir şekilde kullanmayı öğrenecek, aynı zamanda eğlenerek farkında olmadan kazanımlar elde edecektir.Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimini alan kişiler Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmeni ünvanına sahip olarak, bu alanda görev sahibi olabilmektedirler. Almış oldukları eğitim ile akıl zeka oyunlarının hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilecek, oyunların kazanımlarını bilecek ve beynin hangi bölgesini çalıştırdığına yönelik çalışmalar yapabileceklerdir. Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmeni olan kişiler aslında farkında olmadan kendilerini de sürekli geliştirebileceklerdir.

Akıl Zeka Oyunları Satranç Eğitmenlik Eğitimi Sertifika Programı

Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan siz değerli kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir.Kullanıcı adı ve şifre ile İnternet sitemiz üzerinden uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilirsiniz.Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde yüklü bir şekilde olacaktır.Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp 7 gün 24 saat dersleri izleyebilirsiniz. Eğitim videolarını tamamladıktan sonra sınava giriş yapabilirsiniz. Eğitim süresinden en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Sınavda başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir. Sertifikalarınız Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi onaylı gelmektedir.

Sizlerde Online Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenlik Eğitimi Programımıza katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenlik Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz..

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ve Satranç Eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0