Dil Ve Konuşma Kapsamlı Eğitimi

Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitiminin Faydaları? Yorum Yap

Dil ve konuşma bozukluklarının aileler yada uzman olmayan kişiler tarafından ayrımına varılması çok zordur. Çünkü çocuğun konuşmasının gecikmiş yada dil ve konuşma bozukluğu olduğunu ayırt etmek gerekmektedir. Bu ayrımı yapabilmek için Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimi alınması gerekmektedir. Dil ve konuşma bozukluklarının varlığında zaman geçirmeden teşhisin koyulması ve bu yönde tedavi altına alınması çocuğun ileri yaşantısı açısından hayati önem taşımaktadır.

Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimine katılan bireyler bir çok konuda bilgi beceri  ve yetisine sahip oluyorlar. Detaylıca inceleyecek olursak; dil ve konuşma bozukluklarını tanıyıp, teşhis edebilme yetisine sahip oluyorlar. Dil ve konuşma bozukluğuna sahip bireylerin ailelerini yönlendirme yetisine sahip oluyorlar. Gelişimsel yada edinilmiş dil bozukluklarında sağaltım yapabilme yetisine sahip olabiliyorlar. Dil ve konuşma güçlüğüne sahip bireylerin tedavi süreçlerini belirleme yetisine sahip oluyorlar. Ses bilgi, akıcı konuşma bozukluklarını tespit ve tedavi etme yetisine sahip oluyorlar. Dil ve konuşma bozuklarını bilimsel ölçütlerle değerlendirebilme yetisine sahip oluyorlar. Dil ve konuşma güçlüğüne sahip bireyler için ilgili kurumlara yönlendirebilme veya yardım talep edebilme yetisine sahip oluyorlar.

Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimine Nasıl Dahil Olunabilir?

Online Dil ve Konuşma Bozuklukları Sertifikası programımıza katılım ön koşulumuz bulunmamaktadır.Sizler eğitime ait ödemeyi gerçekleştirdikten sonra kursiyer bilgileriniz alınıyor ve şahsınıza özel panel oluşturulmaktadır. Panelinizin içerisinde Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimi ile ilgili ders videolarınız, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Eğitim süreniz 1 ay, eğitim saatiniz 120 saattir. Online Dil ve Konuşma Bozuklukları Sertifikası programına dilediğiniz saatte girebilir, süre kontrolünü sizler müsaitlik durumunuza göre yönetebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra anasayfanız üzerinde sınavınız aktif hale gelecektir. 20 sorudan oluşan sınavınız çoktan seçmelidir ve sınavdan 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücret almadan tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notu aldıktan sonra sertifikalarınız belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Sizler de online dil ve konuşma bozuklukları sertifika programımıza dahil olabilirsiniz…

Online Dil ve Konuşma Bozuklukları Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz..

Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0