En İyi Montessori Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Çocuk için önemli olan; kendi kendini geliştirebilmesi ve yetiştirebilmesidir. Son zamanlarda toplumumuzca da benimsenmeye başlayan Montessori Eğitimi gün geçtikçe önemini hızla arttırmaktadır. Bizlerde Montessori Eğitimimizde hem çocuğun gelişimi ile ilgili hem de bu gelişime rehberlik edecek olan eğitmenimizle ilgili bilgiler vermekteyiz. En iyi montessori eğitimi sertifika programımızda çocuğun gelişimsel olarak çok sayıda materyalin bulunduğu ve bir çok deneyim yaşayacağı, fiziksel ve sosyal olarak gelişebileceği, dikkatli biçimde düzenlenmiş bir çevrede ve belli sınırlar içinde özgürlüğe gereksinimi olduğu düşüncesini temel almıştır.

Bu eğitimimiz öğrenmede en önemli şeyin çocuğun kendi motivasyonu olduğunu vurgular. En iyi montessori eğitimi sertifika programının amacı çocukların kendi eğitimini kendisini vermesi gerektiğini, doğruyu yada yanlışı kendinin bulması gerektiğini, kendi gelişimlerini tamamlayabilecek güçte olduğu bilincinin çocuklara aşılamasını öğretmektir.

Doğuştan var olan öğrenme gereksinimi; çocuklarımız baskılanıp engellenmedikçe sonsuz bir şekilde ilerlemektedir. Ebeveyn yada eğitmen olarak sizin yapacağınız sadece çocuğunuzu gözlemlemek, ona başarabileceği konusunda güven duygusunu sağlamaktır.

Online Montessori Eğitimi Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde montessori ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizlerde Online Montessori Sertifikası Programımıza katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrasında alacağınız sertifika ile bu alanda kendinizi gerçekleştirebilirsiniz

Online Montessori Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

Montessori Eğitmen Eğitimi 80 Saat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0