öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı

En İyi Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Çağa uygun yeni bireyler yetiştirilebilme amacıyla geleneksel öğretim yöntemleri terk edilerek bilim ve teknolojiden yararlanılarak öğrencilerin hem kalıcı öğrenmesini hem de öğrenmeyi kolaylaştıran yeni yöntemler geliştirilmektedir. Tabi bu öğretimler sağlanırken yeni bir öğretimsel liderlik türü olan koçluk kavramı ortaya çıkmıştır. Koçluk; yetiştirme ve geliştirmede kullanılan bir yöntem olarak tanımlanmaktadır. Öğrenci koçluğu ise adından da anlaşılacağı gibi öğrencinin eğitim alanında kendini geliştirebilmesine, yetiştirebilmesine, eksik yönlerini tamamlayabilmesine yardımcı olan kişidir. Öğrenci Koçluğu Eğitiminde amaçtan bahsedilmektedir. En iyi öğrenci koçluğu eğitiminde koçun öğrenciyi sürekli gözlemlemesinde, bu gözlemleme esnasında sürece müdahale etmeden öğrencinin doğruyu bulmasını sağlamaya yönelik bilgiler yer almaktadır.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi alan bireyler öğrencilerin kendilerini tanımalarının, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerinin önemini kavrayabileceklerdir. En iyi öğrenci koçluğu eğitimi sertifika programında öğrencinin başarılarını arttırmaya yönelik her detaya yer verilmiştir. Aynı zamanda öğrencilerin motivasyonunu yükseltme metodlarını öğrenecek, psikolojik açıdan da destek olabileceklerdir.

Online Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde öğrenci koçluğu ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizlerde Online Öğrenci Koçluğu Sertifikası Programımıza katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrasında alacağınız sertifika ile bu alanda kendinizi gerçekleştirebilirsiniz

Online Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Eğitim Danışmanlığı

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0