robotik kodlama eğitimi

Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Üniversite Onaylı Eğitim Yorum Yap

Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Üniversite Onaylı Eğitim İçerikleri Nelerdir ?

Kodlama ve robotik eğitmenliği üniversite onaylı eğitim içerikleri nelerdir eğitim içerikleri kodlama ve robotik eğitmenliği adına oldukça önemlidir çünkü kişiler eğitim içerikleriyle beraber mesleki yeterliliği yerine getirmenin yanı sıra bu alanda donanım ve bilgi sahibi de olmaktadır. Yani eğitim içerikleri kişilerin kodlama ve robotik eğitmenliği eğitimi içerisinde oldukça önemli bir konumdadır. Peki kodlama ve robotik eğitmenliği üniversite onaylı eğitim içeriğinde nelerdir şu şekilde bazılarını sıralayalım: Karar yapıları, fonksiyonlar, döngü yapıları, kodlama nasıl öğrenilir, algoritmalar, robotik kodlama eğitimine giriş, kodlama eğitim bulmaca, Google blockly oyunla,r kaplumbağa 1 – 11 , Google blockly Labirent, Google blockly oyunlar, film 1 – 10 ,Google blockly oyunlar, müzik 1 – 9, Google blockly oyunlar, gölet Google blockly oyunlar, eğitim havuzu 1 – 10 code, org tanıtım code org, Labirent D2 1 – 8 code, org Labirent d2 – 9 kod ,org d3 – 13 org, aşırı zorluk d22 – 2 code org, minecraft giriş kod org, minecraft 1 – 13

 

E-Devlet Onaylı Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Kimler Alabilir ?

E devlet onaylı kodlama ve robotik eğitmenliği kimler alabilir kodlama ve robotik eğitmenliği kimler alabilir sorusu dahilindeki kişiler kodlama ve robotik eğitmenliği alabilir alamadıkları hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Bu bilgiler doğrultusunda kişiler kodlama ve robotik eğitmenliği alma serüvenine başlayabilirler. Peki kimler kodlama ve robotik eğitmenliği alabilir şu şekilde sıralayalım: Robotik eğitmenliği yapmak isteyenler, eğitim sektöründe çalışmak isteyenler, okul öncesi öğretmenleri, yeni mezun öğretmenler, kodlama dersi vermek isteyen öğretmenler, çocuklarına daha fazla yardımcı olmak isteyen aileler, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ya da özel okullar içerisinde görev alan öğretmenler, eğitim alanına ilgi besleyen üniversite öğrencileri ve bunun yanı sıra ilgi duyan herkes kodlama ve robotik eğitmenliği eğitim alabilir ve sertifika sahibi olabilir.

 

Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Çalışma Alanları Nelerdir ?

Kodlama ve robotik eğitmenliği çalışma alanları nelerdir kodlama ve robotik eğitmenliği sertifikası sahibi olan kişiler bazı çalışmalar alanları içerisinde kendilerine yer bulabilmektedirler. Bu çalışma alanlarının içindeki işler mesleki yeterliliği sağladıkları takdirde çalışabilmektedirler. Peki bu alanlar nelerdir şu şekilde bazılarını sıralayalım: Robotik atölye açabilme, robotik takım koçluğu yapabilme, milli eğitim bakanlığında kurs ve egzersiz açabilme, halk eğitimleri içerisinde kurs açabilme, okul sonrası eğitim kurumları içerisinde çalışabilme gibi eğitim alanları ve eğitim alanının dışında kalan sektörlerde kişiler kodlama ve robotik eğitmenliği sertifikasıyla çalışabilir.

 

Eğitimi İncelemek veya Satın Almak İçin: 

Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifika Programı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0