akıl ve zeka oyunları sertifikası

MEB Onaylı Akıl Zeka Oyunları Sertifikası Yorum Yap

Akıl zeka oyunları sadece çocukların değil yetişkinlerin de kişisel gelişimini destekleyen ve analitik düşünmesini sağlayan eğitimlerden biridir. MEB onaylı akıl zeka oyunları sertifika programına kayıt yaptırmak kariyeriniz açısından önem taşır.  Alacağınız akıl zeka oyunları eğitimi ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere yardımcı olabilirsiniz. MEB onaylı akıl zeka oyunları sertifikası alarak;

  1. Eğitim merkezlerinde
  2. Okullarda
  3. Halk eğitim merkezlerinde
  4. Akıl zeka oyunu kulüplerinde

akıl zeka oyunları eğitimi verebilirsiniz. Akıl zeka oyunları öğretmeni olmak ve çocukların pratik düşünme becerisini geliştirmek için bu eğitimi alabilirsiniz. Matematik çözme ve sayılarla çocukların arasını iyileştirmek için de akıl zeka oyunları eğitimi verilebilir. Özellikle eğitmenler tarafından alınan akıl zeka oyunları sertifikası ile okulda ya da zeka oyunları kulübünde eğitim vermeniz mümkündür.

Akıl Zeka Oyunları Kursunda Hangi Oyunlar Var?

Akıl zeka oyunları kursunda kişiyi her yönden geliştirecek oyunlar vardır. Sözel zeka, sayısal zeka, hafıza oyunları, strateji oyunları, analitik düşünmeyi sağlayan oyunlar, geometri oyunları, akıl yürütme oyunları, bilmeceler, su doku gibi onlarca oyun vardır. Bu oyunların her biri beynin farklı bölümünü geliştirdiğinden alınacak akıl zeka oyunları kursu ile onlarca çeşit oyun oynamanız mümkündür. MEB onaylı akıl zeka oyunları kursunu sadece eğitimciler değil ebeveynler de alabilir. Hem bu sayede çocuklar ile kaliteli ve verimli zaman geçirilebilir. İşlem oyunları, su doku gibi oyunlarla matematik zekasını geliştirirken sözcük ve mantık oyunlarıyla da konuşma ve dil bilgisi yeteneğini geliştirebilirsiniz. Akıl zeka oyunları atölyesinde çalışmak isteyen kişiler de bu eğitimi alabilir.

Akıl Zeka Oyunları Kursunu Kimler Açabilir?

Akıl zeka oyunları kursunu kimler açabilir diye merak edebilirsiniz. Akıl zeka oyunları eğitimi ile kurs açmak ya da egzersiz vermek mümkündür. Anlaşmalı Üniversite onaylı akıl zeka oyunları sertifikası ile bu alanlarda kurs açabilirsiniz. MEB onaylı akıl zeka oyunları sertifikası kişisel gelişiminizi destekler. Koç Net Akademi’nin verdiği Anlaşmalı Üniversite onaylı akıl zeka oyunları eğitimine kayıt yaptırdıktan sonra size verilen sertifika ile akıl zeka oyunları kursu açmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Koçnet Akademi