EGITIM DANISMANLIGI min | Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler - Koçnet Akademi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

      Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Aldığınız Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası veren Üniversiteler den almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Eğitimimizin sonunda vermiş olduğumuz Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. 

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ile sınav stresinden kurtulmak isteyen öğrencilere, çocuklarının sınava iyi hazırlanmalarını sağlamak için çaba sarfeden ebeveynlere yol gösterici koçlar yetiştirmek amaçlanmaktadır. Öğrenci koçları gelecek nesilleri hayallerine kavuşturmada, hedeflerine doğru ve emin adımlarla ilerlemelerinde yardımcı olan kişilerdir. Öğrenci Koçluğu Eğitimimizde öğrenci -koç ilişkisi nasıl olması gerektiğini ve bu alanda koçlara hangi görevler düştüğünü görmekteyiz. Öğrenci Koçları koçluk yaptığı danışanlarına hedeflerini belirlemelerini ve belirledikleri hedeflere beraber yürümelerini ve bu süreçte öğrencileri hangi aşamalardan geçeceklerini bildirmektedir. Öğrenci Koçluğu Eğitimimiz de kişiler doğru strateji kurabilmeyi öğrenmesi ile danışan öğrencilerine doğru bir yaklaşım ile başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Öğrenci Koçunun Özellikleri

  • Öğrenci koçu öğrenciye yaklaşımı her zaman sevgi ve saygı çerçevesi için de olmalı.
  • Öğrenciye bir öğretmen disiplininde yaklaşmamalı daha çok arkadaş gibi olmalıdır.
  • Öğrencinin okul başarısını takip etmeli ve motivasyonunu yüksek tutmalıdır.
  • Öğrencinin sınavlarla ilgili kaygılarını en aza indirmeli hatta sıfırlamalıdır.
  • Öğrenci koçları öğrencinin aile içinde yaşadıkları sıkıntıları azaltma konusunda yardımcı olmalıdır.
  • Öğrenci koçları öğrencinin arkadaş çevrelerine yaklaşımlarını gözlemler ve gerekli durumlar da sağlıklı bir sonuca vardırmalıdır.
  • Öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere karşı ilgisini arttırmalı ve içlerindeki herhangi bir alana yatan yeteneklerinin ön plana çıkmasını sağlamalıdır.
  • Öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek onları ilgili mesleklere yönlendirmelidir.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Eğitim Danışmanlığı  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Eğitim Danışmanlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Koçnet Akademi