Öğrenci Koçluğu Ve Eğitim Danışmanlığı

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programı Yorum Yap

Koç Net Akademi tarafından bazı sertifika programları size iki farklı meslek seçeneği sunar. Bunlardan biri de profesyonel öğrenci ve eğitim koçluğu sertifika programıdır. Profesyonel öğrenci ve eğitim koçluğu sertifikası aldığınızda öğrenci koçu ve eğitim danışmanı olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca alacağınız bu paket eğitim uygun fiyatlı sertifika programı olarak sunulur. Profesyonel öğrenci ve eğitim koçu olmak, öğrencilerin sadece sınav yaşamına dair değil günlük hayatlarının düzene girmesini sağlamaktır. Küçük yaşta profesyonel öğrenci koçu ve eğitim danışmanı desteği alan çocuklar, ileriki yaşlarda daha başarılı olur. Çocukların ve ergenlerin kendileri için neyin iyi neyin kötü olduğunu bilemeyecekleri yaşta, alacakları profesyonel öğrenci koçluğu ve profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti onları geliştirir. Çocukların doğru ve başarılı bir şekilde geleceklerini şekillendirmesi öğrenci koçu ve eğitim danışmanı ile mümkündür.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Profesyonel eğitim koçluğu nedir diye merak edebilirsiniz. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlık programı verilen programlardan daha yoğun eğitimler verilir. Ayrıca hayatın her alanında destek sağlanır. Profesyonel eğitim koçu, çocukların ve ergenlerin sadece belli sınav dönemlerinde değil genel olarak takip eder. Koç Net Akademi eğitim merkezinden alacağınız eğitim profesyonel eğitim koçu ya da eğitim danışmanı olarak çalışabilirsiniz. Gelecek nesillerin kendini bilen ve başarılı olarak yetiştirilmesini sağlamak dışında hayat standartlarınızı yükseltecek kazanç da sağlayabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu Ne Kadar Maaş Alır?

Profesyonel öğrenci koçu ve eğitim danışmanı sertifikası aldığınızda öğrenci koçluğu ne kadar maaş alır diye merak edebilirsiniz. Öğrenci koçu ve eğitim danışmanı maaşı, danışmanlık verdikleri süre ile ilgilidir. Danışmanlık yaptıkları kişilerle anlaştıkları tutar üzerinden aylık gelirleri hesaplanabilir.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı freelancer olarak çalışabileceğiniz alanlar olduğundan belli 1 saat ve günde çalışmak zorunda olmazsınız. Stres ve kaygı bozukluğu yaşayan kişilere belli dönemlerde danışmanlık yapmanız gerekse de sizi yormaz. Koç Net Akademi tarafından profesyonel öğrenci koçluğu ve eğitim koçluğu sertifikası Anlaşmalı Üniversite onaylı olarak verilir. Anlaşmalı Üniversite onaylı öğrenci koçluğu ve Anlaşmalı Üniversite onaylı eğitim danışmanlığı sertifikası alarak kariyerinizde başarıya ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0