eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu

Eğitim Danışmanlığı Ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Yorum Yap

Eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu sertifikası programı nitelikli ve ne istediğini bilen bireyler yetiştirme konusunda oldukça başarılıdır. Bu sertifikayı alarak öğrenci koçu ya da eğitim danışmanı olarak çalışabilirsiniz. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı, okulda başarılı olmak dışında günlük hayatınızda da farkındalığınızı geliştirir. Kendinizi yetiştirebilmek dışında bu alanda para kazanmak için de etkili eğitimlerdendir. Öğrencileri kazanmak, onları doğru yöne yönlendirmek ve yeteneklerinin farkına varmasını sağlamak dışında daha birçok kazanım sağlar.

Koç Net Akademi tarafından verilen bu sertifika programı kapsamında 1 aylık eğitim süresi boyunca 120 saatlik eğitim alırsınız. Eğitim danışmanlığı sertifikası alacağınız bu eğitim üniversiteler işbirliği ile hazırlanır. Eğitim sonunda size Anlaşmalı Üniversite onaylı eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu sertifikası verilir.
Eğitim Danışmanlığı Ve Öğrenci Koçluğu Nedir?
Öğrenci koçu, çocukların sınav stresi, kaygı bozukluğu ve ruhsal problemlerinde de destek sağlar. Koçluğunu yaptığı kişilerin duygularını kontrol altına alıp gelişimine devam etmesi için de telkinde bulunur.  Ruhsal bunalımların doğru bir şekilde yönetilmesi ve sınav sürecini etkilememesi için yardımcı olur. Eğitim danışmanı; sınav stresi, duygu kontrolü, ekstrem davranışlar, stres, öfke kontrolü gibi konularda da yardımcıdır.

Bu program ile başarılı öğrenci koçu ve eğitim danışmanı olmanız mümkündür. Koç Net Akademi tarafından verilen bu sertifika programı sayesinde çocuklarda zaman yönetimi ve kişisel becerileri konusunda da eğitim alırsınız.
Öğrenci Koçluğu Ne Kadar Maaş Alır?
Öğrenci koçu ve eğitim danışmanı çalışma saatleri farklılık gösterebilir.  Öğrenci koçu olarak sadece eğitim danışmanlığı yapıyorsanız, kişisel gelişimi destekleyici eğitimler vermiyorsanız alacağınız ücret değişir. Öğrenci koçluğu ne kadar maaş alır diye merak etmek yerine alacağınız eğitimleri ya da kalitesini artırabilirsiniz. Aldığınız eğitimler ne kadar kaliteliyse öğrenci koçluğu maaşınız da o kadar yüksek olur.

Öğrenci koçluğu sertifika programında aldığınız eğitim sonrasında öğrenci koçu ücreti de artacaktır. Eğitim sonucunda vereceğiniz danışmanlıklar çocuklarda başarı olarak kendini gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0