En Uygun Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi Nereden Alınır? Yorum Yap

Siz değerli kursiyerlerimiz Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde hasta ve yaşlı bakımı ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. En uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimi sertifika programına giriş yapabilmeleri için kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programının Önemi

Hızlı okuma eğitiminde öğretilen asıl şey konusu okuduğumuz bir metni daha hızlı okuyup bitirmek değil okuduğumuz metni nasıl daha hızlı ve daha anlaşılır bir şekilde okuyup bitirmemizdir. İnsanların okuma alışkanlığı yeteri düzeyde olmadığı için aslında bu eğitim insanlara okuma alışkanlığını ve okuduğunu daha iyi anlama yorumlama kısmında yeterli düzeye ulaştırmayı hedefler hızlı okuma eğitimi. Özellikle sınava hazırlanan çocuklar ve gençler için günümüzdeki sınav sorularının uzunluğu göz önünde bulundurulsa hızlı okuma eğitiminin alınmasında sınavlarda zaman kısıtlaması ve süre kısıtlaması olduğu için bu eğitim oldukça faydalı bir yöntemdir. 

Bizler bu durumun farkında olduğumuz için online olarak en uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimi vermekteyiz, eğitimimizde tüm yeterlilikleri sağlamaya çalışmaktayız. Eğitim sonrasında alınan sertifika ile rahatlıkla eğitmenlik yapabilir, aynı zamanda kursiyerlerimiz kendilerini de geliştirebilirler. Sizlerde eğitimimize dahil olarak hızlı okuma alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifikası programına katılmak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz

Hızlı Okuma Eğitimi Sertifikası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0