mangala eğitmenlik eğitimi

Mangala Eğitmenlik Eğitimi Sertifikası Yorum Yap

Oynanan oyunların asıl amacı kişilerin yeteneklerini arttırmak, zeka seviyesini geliştirmek ve belli ahlak disiplinlerini yerleştirmektir. Akıl oyunları olarak da oynanabilecek mangala oyunu da bunlardan biridir. Mangala oyunu stratejisini ve mangala oyun kurallarını öğrenmek için eğitim alınmalıdır. Mangala öğretmeni olmak için mangala eğitmenlik eğitimi sertifikası almak gerekir. Mangala eğitmenliği eğitimi sertifikası ile;

  1. Eğitim merkezlerinde
  2. Oyun atölyelerinde
  3. Halk eğitim merkezlerinde
  4. Okullarda
  5. Kurslarda
  6. Yaz okullarında eğitim verebilirsiniz.

Bir tür strateji oyunu olan mangala, hızlı düşünme ve stratejik düşünme kabiliyetini de arttırır. Çabuk karar verme ve kararları harekete geçirme konusunda da oldukça etkili eğitimlerdendir. Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğini destekler. Mangala eğitmenlik eğitimi sertifikası alabileceğiniz Koç Net Akademi sayesinde boş zamanlarınızda bu eğitime katılarak başarınızı artırmakla kalmaz sertifikalarınıza yenisini eklersiniz.

Mangala Eğitmeni Nasıl Olunur?

Mangala eğitimi alarak boş zamanlarınızda gelir kazanabilirsiniz. Mangala eğitmeni nasıl olunur diye düşünüyorsanız Koç Net Akademi eğitim merkezi programlarına bakmalısınız. Mangala eğitmeni olmanızı sağlayacak eğitim programı mevcuttur. Mangala gibi stratejik daha birçok oyundan oluşan sertifika programları vardır. Bu programların ortak amacı hem kişilerin yeteneklerini ve eğitim alanındaki kabiliyetini geliştirmek hem de yetişmiş mangala eğitmeni ihtiyacını karşılamaktır.

Mangala öğretmeni nasıl olunur konusunda bu eğitim merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Mangala eğitmenlik eğitimi sertifika programı kapsamında mangala sertifikası alabilirsiniz. Hem kendiniz bu oyunu öğrenip hem de boş zamanlarınızda ek gelir kazanabilirsiniz.

 

Mangala Eğitmenlik Eğitimi Kursu Nereden Alınır?

 

Mangal oyunu eğitmenliği için sertifika almak kolaydır. Mangala öğretmeni, derslerde ya da oyun kulüplerinde mangala stratejilerini öğreten kişidir. Mangala, uygun bir oyun düzeneği ile taşlarla oynanır. Strateji oyunu olarak bilinen ve eski zamanlardan beri oynanan bu oyunda stratejik düşünme önem taşır. Mangala da; oyuna başlama, mangala stratejileri, taş dizimi, mangala kuralları gibi konularda ders verilir. Koç Net Akademi tarafından verilen uzaktan eğitim mangala eğitmenlik eğitimi sertifikası ile okullarda mangala eğitmeni olarak ders verebilirsiniz. Mangala eğitmenliği eğitimi sertifikası almak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0