Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası 200 Saat Yorum Yap

Yaratıcı drama, doğaçlama ve diğer sanat yöntemleriyle değerlerin öğretilmesi ve bireylerin kendini ifade etmesi için kullanılır. Yaratıcı drama eğitimi hayatın her alanında karşılık bulur. Yaratıcı drama eğitimi ile kişilerin canlandırma ve empati yeteneği geliştiği gibi sosyal ve bilişsel zekası da canlanır. Yaşayarak ve keşfederek öğrenmenin farklı bir yolu olan yaratıcı drama eğitimi ile öğrenme daha kalıcı hale gelir. İçe kapanık ve kendini ifade edemeyen çocuklarda yaratıcı drama eğitimi oldukça işe yarar. Yaratıcı drama eğitimi sertifikası bu alanda yetişmiş yaratıcı drama öğretmeni ihtiyacını da karşılamış olursunuz. Koç Net Akademi ile yaratıcı drama sertifikası almanız kolaydır.

Yaratıcı Drama Eğitimi Kimler Alabilir?

Yaratıcı drama eğitimi, hayatın her alanı ile ilgili olduğundan yaratıcı drama eğitimi kimler alabilir diye merak etmenize gerek yok. Yaratıcı drama eğitimine ilgi duyan ve dileyen herkes bu eğitimi alabilir.

  1. Psikologlar ve psikolojik danışmanlar
  2. Sosyoloji mezunları
  3. Aile danışmanları
  4. Çocuk gelişimi mezunları

yaratıcı drama eğitimi ile kariyerlerinde başarı sağlayabilir. Kişilerin eğitim merkezlerinde ve çeşitli sağlıklı merkezlerinde verecekleri yaratıcı drama eğitimi için ilk olarak üniversite onaylı yaratıcı drama eğitmeni sertifikası alması gerekir. MEB onaylı yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası işinize yarasa da Anlaşmalı Üniversite onaylı yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası almak daha avantajlıdır. Bu sertifika e-Devlet sistemi üzerinden görülebildiğinden yaratıcı drama öğretmeni olarak yapacağınız başvurularda da size kolaylık sağlar.

Koç Net Akademi, yaratıcı drama eğitimi sertifikası 200 saat uzaktan eğitimle profesyonel yaratıcı drama eğitimi verir. Uzaktan eğitim olması eğitim kalitesinden bir şey kaybettirmez. Bireylerin yaratıcılıklarını geliştiren, kendini ifade etmelerini sağlayan, yeteneklerini farklı bir boyuta taşıyan eğitimdir. Yetişkinlerde çözüm yeteneğini geliştiren, hızlı düşünme ve kısa sürede karar verme özelliği sağlayan eğitimlerdendir. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de bu eğitimi aldıktan sonra başarı oranlarında görülen yükselme kayda değerdir. Yaratıcı drama sertifika ücreti konusunda endişe etmenize gerek olmadığı gibi size uygun ödeme seçenekleri de vardır. Yaratıcı drama sertifikası ile yeteneklerinizi keşfetmek için Koç Net Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. 
Eğitimimizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika olarak Devlet onaylı ve %100 öğrenme garantili bir eğitim sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0