CINSEL min | Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler - Koçnet Akademi

Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Cinsel Terapi Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. 

Cinsel Terapi; ilişkilerde cinsel anlamda sorun yaşandığı durumda alınabilecek terapi türlerinden biridir. Cinsel Terapi Eğitimi ile bu alanda yetkinlik kazanmış bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Cinsel terapiye çift olarak katılımın yanında tek olarak katılım gösterilebilmektedir. Cinsel Terapi Eğitimi ile kursiyerlerimiz bu alanda çiftelere nasıl yaklaşılması gerekildiği bu süreci sağlıklı bir şekilde yönetiminin sağlanılabilinmesini sağlamaktadırlar. Çiftlerin yaşamış olduğu cinsel problemleri terapi yöntemleri ile giderilmesi ve uygulanan terapi yöntemlerine uymaları gerekmektedir. 4 modül şeklinde işlenilecek olan Cinsel Terapi Eğitimi kursiyerlere verimli bir eğitim süreci geçirmeleri sağlanılmaktadır. Alınan eğitim sonunda kursiyerlerimiz iş alanında edindikleri bilgileri pratiğe de dökebilmektedirler.

Cinsel Terapi Eğitimine Kimler Katılabilir

  • Cinsel Terapi Sertifika Hekimler,
  • Cinsel Terapi Eğitimi Psikologlar
  • Cinsel Terapi Sertifika Psikolojik danışmanlar,
  • Cinsel Terapi Eğitimi Sosyal hizmet uzmanları,
  • Cinsel Terapi Sertifika Hemşireler
  • Aile danışmanlığı eğitim almış olan meslek grupları  

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası alan bireyler toplumda cinsellik, cinsel fizyoloji ve anatomi, kadın ve erkek cinselliği, mastürbasyon ve orgazm konularında yaygın olan yanlış inançlar cinsel sorunların gelişiminde ve ortaya çıkmasındaki nedenleri tanımlama konusunda uzmanlaşabilirler. 

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Cinsel Terapi Eğitimi ve  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara... 0530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifika Programı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0