Çorum

Çorum Uyku Eğitmenliği Eğitimi Yorum Yap

Çorum Uyku Eğitmenliği Eğitimi 

Uyku danışmanlığı tüm dünyada ve ülkemizde birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Uyku eğitmenliği sertifika programı sizlere yeni bir kariyer alanı yaratmakta ve bu konuda kendinizi geliştirip uygulama yapmanıza fırsat verecektir. Koç Net Akademi ile üniversite işbirliği ile hazırlanan Uyku Eğitmenliği Eğitimi Sertifika programı ile hem kıymetlimiz bebeklerimizi mutlu uyku düzeni ile büyütecek hemde bu alanda kariyer yapma fırsatı veren Anlaşmalı Üniversite onaylı sertifika sahibi olacaksınız.

Uyku Koçluğu son yıllarda önemli meslekler arasında yer almaktadır. Yeni bir kariyer alanı oluşturma fırsatı yakalayacağınız  Çorum Uyku Eğitmenliği Eğitimi ile uyku konusunda yeterli ve gerekli tüm bilgileri öğrenecek ve uygulayabileceksiniz.

Anlaşmalı Üniversite onaylı sertifika programımız ile duyarlı uyku danışmanları yetiştirmek temel alınmaktadır.

Bebeğinizin uyku alışkanlıklarını değiştirmek kolay olmasa da, eğer bu konuda gerçekten kararlıysanız ve çıktığınız bu yolda sabır ve tutarlılıkla ilerlerseniz, Çocuğunuzun yatağında uykuya dalmasını ve uzun saatler boyunca kesintisiz uyumasını kesinlikle öğretebilirsiniz. Bebeğinizin kesintisiz ve daha iyi uyuması hem bebeğinizin daha iyi büyümesini sağlayacak, hem de sizin hayatınızı değiştirecektir. 

Uyku Eğitimi Süreci

Çorum Uyku Eğitmenliği Eğitimi sertifika programına katılarak eğitimini tammalayan kursiyerlerimiz;

  • Bebeğimizin uyku eğitimi sürecinde uyku rutinleri oluşturma, ideal uyku ortamı hazırlama, beslenme-uyku düzeni, yatakta uykuya dalma konularında bilgi ve beceri sahibi olacaktır.
  • Çocukların desteksiz (sallanmadan-emmeden-kucağa alınmadan) uykuya dalamayan ve gece boyunca sık sık uyanarak yeniden uykuya dalmaları konularında bilgi ve beceriye sahip olacaklarıdır.

Uyku eğitimi sürecinde hiç ağlama yoktur ama eğitim sırasında minimum ağlamayı sağlama uyku eğitmenlerinin birinci önceliğidir.

Uyku eğitimiyle başlayacak hayatınızdaki değişime bebeğiniz doğal olarak direnecek ve bunu sözlü olarak ifade edemediği için ağlamayla ifade edecektir. Bu süreci sizinle, size ve bebeğinize özel en uygun planla aşmak, bebeğinizin ve sizlerin duygusal olarak yorulmadan kesintisiz uykuya sahip olmasını sağlamak uyku eğitmenine düşen en önemli görevdir.

Çorum Uyku Eğitmenliği Eğitimi sertifika programına katılan kursiyerler danışanlarına uykusuzluk ne bir kader ne de bir ebeveynlik sınavı olmadığı farkındalığı sağlayacaktır.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden ÇorumUyku Eğitmenliği Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… 0530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Uyku Eğitmenliği Sertifikası

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0