En Uygun Doğum Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Doğum Koçluğu Eğitimimize dahil olmak isterseniz izleyeceğiniz süreç şu şekildedir: Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde Doğum Koçluğu Eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. En uygun doğum koçluğu eğitimi sertifika programındaki eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Doğum Koçluğu Sertifikası Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizler de en uygun doğum koçluğu eğitimi sertifika programımıza dahil olmak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Doğum Koçlarının Görevleri Nelerdir?

  • Doğumunuzla ilgili planlarınızı yaparken sizi seçenekleriniz hakkında bilgilendirir ve seçimlerinizi destekler.
  • Doğum süresince annenin yanında kalır.
  • Doğum süresince uygulanan doğru beden pozisyonları ve masaj teknikleri ile annenin ağrısının azaltılmasına yardımcı olur.
  • Doğum fizyolojisini ve doğum yapan kadının duygusal ihtiyaçlarını anlar ve onlarla birlikte çalışarak rahatlama yöntemleri önerir.
  • Fiziksel destek ve tarafsız görüş verirken aynı zamanda ailenin bilinçli karar verebilmesi için gerekli bilgileri almalarına da yardımcı olur.
  • Doğum yapan kadının ve eşinin hastanede çalışan sağlık personeli ile aralarındaki iletişimi kolaylaştırır.
  • Doğumun hem anne hemde baba için özel bir tecrübe olduğu konusunda saygı göstererek, babanın kendi isteğiyle doğuma katılmasına destek sağlar.
  • Bu yoğun deneyim içerisinde sükunetini koruyarak annenin kendisine olan güvenini artırır, her şey yolunda giderken her şeyin yolunda gittiğini fark etmesini sağlar.

Sizlerde Doğum Koçluğu Sertifikası programımıza dahil olarak sertifika sahibi olabilirsiniz…

Doğum Koçluğu Sertifikası Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

Doğum Koçluğu (Doula) Eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0