nefes koçluğu eğitimi sertifikası

En Uygun Nefes Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Nefes yaşamın ilk deneyimidir. İnsan hayata nefes alarak doğar, tüm canlıların doğumdan ölümüne kadar ki süreçte geçen bir zamandır. İnsanlar hayatta kalabilmek için nefes alıp vermeyi sürdürmesi gerekir. İnsanın var oluşudur aslında nefes almak. Nefes Koçluğu Eğitimi ile bireylere nefes ve koçluk kavramını bütünleştirerek onlara bu alanda kendilerini geliştirmelerini ve çevrelerine bu denli yardımcı olabilmelerini sağlamayı amaçlamaktayız. Nefes Koçluğu online eğitim şeklinde verilmekte, eğitime dahil olan bireylere kullanıcı adı ve şifresi oluşan bir panel açılmaktadır. Panelin içerisinde eğitim videoları, PDF dosyası ile desteklenen dokümanları ve sınavı yer alacaktır. Eğitim videolarını bitirip sınav notunu oluşturan bireylerin sertifikasyon süreçleri başlatılır. Sertifikaları bireylere kargo yolu ile teslimi sağlanır.

İnsanların hayatlarında daha enerjik motivasyonu daha yüksek ve stres kontrolünü sağlayabilmek için nefes koçlarına ya da nefes koçuna ihtiyaç duymaktadırlar. En uygun nefes koçluğu eğitimi sertifika programı ile duygu ve zihin ile bağlantı kurarak ruh ve beden yönetiminin kontrol altına alınmasını sağlar. Bireyler nefes koçluğu ile hayatta neler yapabileceğini tam anlamıyla kavrayabilir ve o doğrultuda ilerlemeye çalışmaktadırlar. Daha dinamik ve güçlü bir bedene sahip olmak için nefes koçluğu eğitiminden faydalanabilir ve meslek haline getirerek nefes koçu olarak hayatını sürdürebilir. Nefes Koçları danışmanlık yaptığı bireylere doğru nefes alışverişin yanında danışanlarını yönlendirebilir ve yaşam tarzlarında öneriler de bulunabilirler. En uygun nefes koçluğu eğitimi sertifika programına sahip bireyler koçluk unvanına sahip olarak MYK da meslek haline dönüşen koçluğu rahatlıkla uygulayabilir. Nefes koçları danışanlarını yönlendirir, doğru nefes alma teknikleri ile stresli geçen zamanları azaltarak danışanını rahatlatır ve yaşamını daha anlamlı kılmasını sağlar.

Nefes Koçluğu Sertifika Programına Kimler Katılabilir

  • Nefes koçluğu sertifikası programına psikologlar katılabilir
  • Psikolojik danışmalar katılabilir
  • Aile danışmanları
  • Nefes koçluğu sertifikasına sosyologlar katılabilir
  • Özel eğitimciler
  • Çocuk gelişimciler
  • Nefes koçluğu sertifikasına Okul öncesi öğretmenleri
  • Sınıf öğretmenleri
  • Tüm branş öğretmenleri
  • Alana ilgi duyan herkes en iyi nefes koçluğu eğitimi sertifika programına dahil olarak nefes koçu olarak görev yapabilir.

Sizlerde Nefes Koçluğu Sertifikası programımıza dahil olarak sertifika sahibi olabilirsiniz…

Nefes Koçluğu Sertifikası Programı hakkında detaylı bilgi almak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

Nefes Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
Koçnet Akademi