Yaşam Koçluğu Eğitimin Faydaları Yorum Yap

     Yaşam Koçu Eğitimi ile kursiyerler insanların hedeflerine ulaşmak için karşılarına çıkan yol haritalarında seçim yapmaları, doğruyu bulma konularında kararsızlıklarını ortadan kaldırarak en doğru hedefi belirlemede ve hedefe ulaşmaları için en doğru yöntemi belirlemeleri konularında danışanlarına nasıl yardımcı olacağını öğrenirler.

     Yaşam koçunun birinci önceliği danışanlarının ne istedikleri, isteklerinin kendi seçimlerimi yoksa toplumsal  baskılardanmı oluştuğunu danışanlarına göstererek danışanlarının öz benliklerini bulmalarında yardımcı olmaktır.

     Yaşam Koçu ile çalışan danışanlar öz benliklerini bularak bağımsız, kendilerine güvenen, sağlıklı bir ruha sahip olacaklardır. Sağlıklı aile ve arkadaş ilişkilerine sahip olacak, çalışma potansiyeli de daha verimli hale gelecektir. 

     Yaşam Koçu Eğitimiyle başalayan danışandaki bu değişim aileyi ,aileden yayılarak toplumu, toplumdan yayılarak ülkeyi, ülkeden de yayılarak daha güzel bir dünya hayalleri gerçekleşebilecektir.

     Yaşam Koçluğu Eğitimi almış uzmanlarla çalışarak;

  • Dengeli bir yaşama sahip olursunuz. 

Hem kendiniz için iyi olanı hem de toplumsal sorumluluklarınızı nasıl yerine getireceğiniz yeterli zamanı nasıl yaratacığınız konularında  koçunuzla birlikte optimum bir düzen kurabilirsiniz.

  • Daha fazla, daha iyi, daha akıllıca eylemlerde bulunursunuz.

Koçunuzla beraber gerçek hedeflerinizi belirlersiniz. Kişisel özellikleriniz ile vizyonunuz arasındaki köprüleri planlamak hedeflerinize ulaşmada bir çok kolaylık sağlayacaktır.

  • Enerjinizi çok daha uzun süre korursunuz,

Koçunuz enerjinizi tüketen duygu ve davranışlarınızı belirleyip onları hayatınızdan çıkarmanız için strateji belirlemenize yardımcı olur. Böylce mutlu, üretken, ve problemlerden arındırılmış özgüvenli bireyler olabilirsiniz.

İçindeki Seni Keşfetmek İçin

 Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

ya da aşağıdaki linkten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifli Eğitimler dileriz…

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0