Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikasını Neden Almalıyım? 2

     En net ifadeyle Yaşam Koçluğu İnsanların hayatına değer katma işidir.

     Yaşam koçluğu aslında günlük hayatta arkadaşımızın, dostumuzun zor gününde ya da karar alma sürecinde yanında olup alternatif tercihler sunma fikrinin bilimsel adıdır.

     İnsanların günlük hayatta karşılaştıkları problemleri çözme konusundaki yetersiz kalmalarından dolayı yaşam koçluğu mesleğine ilgi her gecen gün artmaktadır.

     Başkalarına yardımcı olmayı seven, bireylerin sorunları çözmesine yardımcı olabileceğine güvenen bu alanda kendisine maddi imkan sağlayacak bir meslek arayanlar için yaşam koçluğu rüya gibi bir fırsattır.

     Üniversitelerde Yaşam Koçluğu bölümü olmaması ve bu mesleğe olan ihtiyacın her gecen gün artması nedeniyle talepler karşılanamaz hale gelmiştir. Yaşam Koçluğu amatör kişilerin suistimaline neden olmuştur. 

     Sektördeki ihtiyaçları karşılamak, suistimallerin önüne geçmek, Yaşam koçluğu mesleğinde profesyonelleşip para kazanmak için üniversite onaylı online eğitimle sertifika sahibi olabileceğiniz bir adresiniz var. Koçnet Akademi

     Koçnet Akademiden alacağınız sertifika sayesinde donanımlı bir Yaşam Koçu olarak görev yapabileceksiniz. Yaşam Koçu formasyon eğitimiyle Yaşam Koçu Eğitmeni olabilecek seminerler düzenleyebileceksiniz.

     Koçnet Akademiden alacağınız Yaşam Koçu Eğitimi Sertifikası sizi yol ararken yol gösteren taraf olmanın hazzını ve maddi getirisini yaşatacaktır.

     İlgi alanlarınıza göre Kariyer koçluğu, Yönetici koçluğu, Zaman yönetimi Koçluğu veya İmaj koçluğu gibi konularda uzmanlaşarak bu alanda kariyer yapabilirsiniz. Yaşam Koçluğu Eğitimi  Sertifikasıyla bu mümkündür.

     Yaşam Koçu Eğitimini alarak müşterinize nasıl davranacağınız hangi metotları uygulayacağınız, nasıl iletişi kuracağınız müşteriyi nasıl iyi hissettireceğini, hangi aralıklarla müşteriyle görüşeceğiniz, müşteriye nasıl yol göstereceğiniz yaratıcı fikirler konusunda bilgi sahibi olursunuz. 

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

ya da aşağıdaki linkten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifli Eğitimler dileriz…

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikası

 

2 Comments

  1. Yasam kocu egitimi sertifikam geldi cok tsk ediyorum.ogretmen maasima ciddi ek gelir olusturdum iyiki varsiniz.Bloklarınızı takip ediyorum çok aydınlatıcı tebrikler.

    Halil ibrahim ates
    1. Halil ibrahim bey sizin adınıza çok sevindik basarilarinizin devamını diliyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0