Yaşam Koçluğu Eğitimini Kimler Alabilir? Yorum Yap

     Global dünya şartlarında bireyler ilişki ve İletişim kurmada, hayallerini, amaçlarını gerçekleştirmede güçlük çekmektedir. Kariyer kararlarını alırken meslek seçimin yaparken kendilerini motive edecek enerji verecek kişiler ararlar. Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikası Programının amacıda tam olarak insanların bu ihtiyacını profesyonelce karşılayacak meslek uzmanları  yetiştirmektir.

     Yaşam Koçluğu Eğitimi ile kursiyerlere Müşterilerinin içsel potansiyelini nasıl ortaya çıkarabileceği, nasıl odaklanacağını, yapabilirim duygusunu nasıl harekete geçirilebileceği konularında metotlar geliştirir. Kendini tanıyan birey özgüveni vermiş olurlar. Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programını tamamlamış kursiyerler artık müşterilerine profesyonel bir hizmet sunan nitelikli kişiler statüsüne kavuşurlar.

     Günlük hayatta karşılaşılabilinecek problemler karşısında farklı bakış açılarıyla çözüm ortakları olmaları hedeflenmektedir.

 Yaşam Koçluğu alanında kariyer planlayan kazanımlarını Yaşam Koçluğundan Sağlamak isteyen Eğitmenler, Psikolojik Danışmanlar, Psikologlar, Öğretmenler, Emniyet çalışanları, Sağlık çalışanları, Koçluk alanında profesyonelleşmek isteyenler, Kişisel gelişim alanında çalışmak isteyenler, Eğitimden alacağı bilgilerle kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler bu sertifikayla hayallerine ulaşabilir yeni kazanımlar elde edebilirler.

     Yaşam Koçluğu Sertifika Eğitimi ile koçluk mesleğinde yeterlilik sağlanır. Yüksek standartlarda fark yaratan, üst düzey koçluk becerisi olan, yaşamında fark edilebilir iyileşme sağlayan, iş ve özel ilişkilerde potansiyeli arttıran, doğru iletişim kurabilen, liderlik yapma becerilerini geliştirebilen meslek uzmanları olabilirler.

Bu statüye sahip olmak ve bu alanda kendinizi yetiştirmek  ve uzmanlaşmak için Yaşam Koçu Eğitimi Sertifikası sahibi olmanız gerekir. Yaşam Koçu Eğitimi Sertifikasını Kocnet Akademi sitemizden satılan alarak hemen online eğitime başlayabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için 0530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

ya da aşağıdaki linkten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifli Eğitimler dileriz…

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikası

    

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koçnet Akademi
Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Devam Et
0